Neohodnotené

Bigjigs Baby - Zatĺkacia veža

Táto jednoduchá drevená hračka sľubuje hodiny zábavného búšenie, pretože každý farebný loptička je zrazený dole do spodnej časti veže a po umiestnení späť na vrchol môžete začať znova! Klopanie a posunovaní guľa môže pomôcť rozvíjať jemnú motoriku, koordináciu oko-ruka a rozpoznávať farby. Vyrobené z kvalitných zodpovedne nakupovaných materiálov. Vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám.

Skladom (> 5 ks)
Značka: Bigjigs Toys
14,50 €
Kategória: Hračky
Bigjigs Baby - Zatĺkacia veža
Tip
Zľava 10% s kódom LETO

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobca motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg.

Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenia výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: