Štýlový kočík pre chlapca aj dievčatko!

Jednou z najdôležitejších úloh budúcich rodičov, je výber správneho kočíka. Tu rozhodujte hneď niekoľko kritérií. 
Ak hľadáte kočík, ktorý bude štýlový, spratný, ľahko skladateľný a ovládateľný, práve ste ho našli!

Easywalker Harvey 2, je kočík, ktorý má svoju vlastnosť a to jednoduchú manipuláciu s ním, aj v názve. Mamy i otcovia ocenia jeho komfort jazdy, ľahké použitie a veľmi štýlový vzhľad. V porovnaní s inými kočíkmi podobnej veľkosti je Harvey 2  podstatne ľahší, kompaktný a ľahko sa s ním premiestňuje, čo ocenia najmä mamičky. Je navrhnutý tak aby Vám bolo umožnené pohybovať sa v akomkoľvek teréne bez problémov. 

22725-7       22731-4    22800-9

Kočík Harvey 2, je možné si vybrať v kombinácii hlbokej vaničky a neskôr športového kočíka alebo samostatne. Je určený pre deti od novorodencov až po deti do veku 4 rokov. Kočík je dostatočné priestranný, odolný a pre Vaše dieťatko neuveriteľne pohodlný. Na strieške je tiež vetracie okienko, cez ktoré môžete dieťa sledovať. Značka Easywalker ponúka tento kočík v niekoľkých farbách: čierna, sivá, zelená, ružová. Či už máte chlapčeka alebo dievčatko, tú správnu farebnú kombináciu určite nájdete.

 

22800-4    22725-10       22731-7

 

V pomere ceny a kvality je Easywalker Harvey 2 vynikajúcou voľbou. Tento kočík sa stane vašim spoločníkom na všetkých cestách či už objavujete prírodu alebo sa prechádzate po meste. 

 

22737-19      22737-17