1 hodnotenie

Kinderkraft Cestovná postieľka Joy s doplnkami Pink 2019

Cestovná postieľka JOY je skvelým riešením pre dieťa aj rodičov – je vhodná pre cestovanie aj pre každodenné použitie. Ideálne pre odpočinok a spánok, rovnako ako pre zábavu – môže plniť funkciu ohrádky.

Skladom (1 ks)
Značka: Kinderkraft
124,50 € –25 % 93,60 € 93,60 € / 1 ks
Kategória: Ohrádky
KKLJOYPNK000AC a
Tip Výpredaj Doprava zdarma Odporúčame
124,50 € –25 %
Zľava 10% s kódom LETO

Táto postieľka je skutočným "operačným centrom" s mnohými vymoženosťami a príslušenstvom. Má rýchly skladací a rozkladací systém s dvojitou ochranou proti nepožadovanému zloženie.

Vlastnosti:
- Silný a stabilný oceľový rám
- Bočný vchod zapínaný na zips
- Rukoväte, ktoré pomáhajú Vášmu dieťaťu vstávať, dvíhať sa a cvičiť rovnováhu
- Systém rýchleho skladania a rozkladania
- Dvojitá ochrana proti nepožadovanému zložení
- 3 strany zo sieťoviny, zaisťujúce kontakt s okolím a schopnosť pozorovať dieťa
- Jednoduché prenášanie postieľky 2 uzamykateľné kolieska a prepravný obal
- Mäkký matrac 120x60 cm
- Moskytiéra na postieľku
- Výrobok je jednoduché udržiavať v čistote
- Malé rozmery po zložení: 76x20x20 cm

Detská postieľka JOY bola vyrobená v súlade s Európskou normou EN 716, ktorá špecifikuje bezpečnostné požiadavky a skúšobné metódy pre detské postieľky.

Bezpečnosť a pohodlie – postieľka JOY vďaka svojej konštrukcii zaisťuje bezpečnosť používania – a to aj od prvých dní života. Oceľový rám s vystuženou konštrukciou zaisťuje plnú stabilitu a mäkký materiál zaručuje primeranú ochranu – bez nutnosti pridávania dodatočných chráničov, ako je tomu u klasických drevených postieľok. Navyše bola vyrobená z veľmi kvalitných materiálov, ktoré sú veľmi jednoduché na údržbu.

Jednoduchá preprava – Jednoduchý systém rýchleho skladania / rozkladania s dvojitou ochranou proti nepožadovanému zloženiu. Postieľka sa skladá do veľmi malých rozmerov (76x20x20 cm) a vďaka špeciálnemu obalu priamo pre postieľku určenému, sa jednoducho prenáša.

Funkcia ohrádky – pre pohodlie dieťaťa a rodiča je v každodennom použití ideálny bočný východ, ktorý sa uzatvára na zips. Zvyšné strany postieľky sú vyrobené zo sieťoviny, zaisťujúce kontakt s okolím a možnosť pozorovať dieťa.

Nevyhnutné príslušenstvo
Moskytiéra – vďaka nej je možné postieľku používať vonku alebo pri otvorenom okne a zároveň zabezpečiť dieťaťu spokojný spánok.
Lyžiny – vďaka nim je možné rýchlo a jednoducho prerobiť postieľku JOY na kolísku, vďaka pridaniu funkcie hojdania. Jemné hojdanie umožní dieťaťu spokojne zaspať.
Rukoväte pre naučenie sa vstávať – povzbudzujú a umožňujú dieťaťu samostatne a bezpečne vstávať.
Praktický organizér a prebaľovací pult – veľké množstvo vreciek s rôznymi rozmermi umožní mať všetky plienky, kozmetiku alebo hračky po ruke – pohodlne a komfortne.
Multimediálny kolotoč – so zvukom, svetlami a 3 plyšovými hračkami. Vďaka nej si bude dieťa rozvíjať kognitívne funkcie tak, že zrakom sa bude pozerať za pohybujúcimi sa hračkami a zároveň bude počúvať zvuky. Navyše, ukľudňujúce melódie a jemné svetielka využijete počas uspávania dieťaťa.

Špecifikácia:
- Značka: Kinderkraft
- Model: JOY + príslušenstvo
- Materiál: Plast, oceľ, polyester 200D
- Maximálne zaťaženie postieľky: 25 kg
- Maximálne zaťaženie prebaľovacieho pultu: 15 kg
- Hmotnosť postieľky: 10,5 kg
- Rozmery a hmotnosť postieľky: 126 x 65 x 76 (cm) / 10,5 kg
- Rozmery a hmotnosť kartónu: 77 x 28 x 28 (cm) / 12,5 kg
- Záruka výrobcu: 24 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: