Neohodnotené

KINDERKRAFT Podložka hracia Matty

Malé deti sa zvyčajne cítia dobre na podlahe, keď môžu slobodne objavovať svet okolo seba. Preto je potrebné zabezpečiť, aby batoľa malo mäkké a pohodlné podmienky pre hru hoci aj na zemi. Penová podložka MATTY vďaka hrúbke až 1,2 cm dokonale izoluje od studenej podlahy a je veľmi odolná.
Je multifunkčná – môže slúžiť na výuku chodenia či plazenia, k zábave, odpočinku alebo ako pikniková deka. A potom, akonáhle dieťa podrastie, bude plniť funkciu mäkkého koberca, ktorý doplní každú detskú izbu.

Dodanie 5-10 dní (> 5 ks)
Značka: Kinderkraft
75 €
KINDERKRAFT Podložka hracia Matty
Novinka Doprava zdarma Odporúčame
Zľava 10% s kódom LETO

Obojstranná detská penová podložka MATTY s protišmykovým povrchom (na strane s geometrickým vzorom) uľahčí maličkému spoznávanie okolia a pomôže mu so zdvíhaním hlavy a učením sa plaziť sa, vstať a chodiť.
Je veľmi mäkká, takže cvičenia pri otáčaní a vstávaní budú úplne bezpečné a pohodlné. A keď sa batoľa unaví, MATTY mu poslúži na odpočinok alebo hranie. Na jednej strane je vzor, ktorý bude inšpiráciou k hre. Na druhej strane je potlač s geometrickým vzorom, ktorý robí podložku univerzálnou, hodí sa proste do akéhokoľvek interiéru.

Bezpečnosť:
- PVC Free, non toxic – penová podložka je vyrobená z bezpečných materiálov.
- Vynikajúca izolácia — MATTY má hrúbku až 1,2 cm, takže veľmi dobre izoluje od studenej podlahy.
Dieťa sa bude môcť pohodlne hrať na podlahe aj v zime! Okrem toho sa MATTY perfektne hodí na záhradu.

- Strana s geometrickým vzorom je pokrytá protišmykovým povlakom, ktorý obmedzuje posúvanie podložky po podlahe a je tiež skvelá na učenie sa prvých krokov.
- Podložka je veľmi odolná voči deformácii – vďačí za to TPU povrchu. Okrem toho tento povlak umožňuje bezproblémové čistenie od rôznych nečistôt. Kúpite si jednu podložku, ktorá bude vyzerať skvele a bude plniť svoju funkciu celé roky.

Pohodlie:
- MATTY je vyrobená z mäkkého materiálu, príjemného na dotyk. To umožňuje dieťatku ležať na dlaždiciach v kuchyni a hrubá podložka mu zabezpečí mäkké podmienky.
- Vaše dieťa sa hralo s jedlom a podložka sa zašpinila? Nič nie je stratené – MATTY stačí utrieť vlhkou handričkou!

Funkčnosť:
- Obojstranná — na jednej strane je univerzálny geometrický vzor, a na druhej strane: vzor s domácimi miláčikmi, cesta a rieka povzbudzujúca dieťatko ku hre.
- Penová podložka MATTY Kinderkraft je multifunkčná. Vhodná pre deti od prvých dní života.
Bude vám slúžiť roky: pomôže senzorickému rozvoju, pomôže pri cvičení zdvíhania hlavy a učení sa vstať. Okrem toho môže byť použitá ako miesto pre pohodlný odpočinok, hru s dieťatkom alebo ako pikniková deka.
- MATTY je univerzálna – vďaka dvom vzorom bude vyhovovať detskej izbe aj obývacej izbe, vyzdobenej v akomkoľvek štýle.
- Ľahko sa dá zrolovať – môžete ju bez problémov skryť pod posteľ alebo do skrine.
- MATTY možno použiť aj ako koberec v detskej izbe. Môže sa tiež otočiť geometrickým vzorom smerom nahor a položiť v obývacej izbe.

Materiál:
- pena potiahnutá TPU (termoplastický polyuretán)
Rozmery:
- dĺžka: 180 cm
- šírka: 150 cm
- hrúbka: 1,2 cm.
- hmotnosť: 1,53 kg
- rozmery/hmotnosť balenia: 152 x 20 x 20 cm / 2,64 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: