Neohodnotené

Le Toy Van - Hrací koberec PLAYMAT - 80x120cm

Vysoko kvalitný plstený materiál, mäkký povrch, na ktorom sa dá počas hry sedieť Protišmyková zadná strana pre bezpečnú a pevnú podložku na hranie. Originálny dizajn 3D Le Toy Van, ktorý pripraví scénu pre detskú fantáziu Veľká hracia plocha s rozmermi 80 x 120 cm, ktorá umožňuje hranie s priateľmi a súrodencami.
Bezpečnosť testovaná od veku 3 rokov a vyššie, aby si celá rodina mohla vychutnať spoločné hranie

 

Skladom (> 5 ks)
Značka: Le Toy Van
39,20 €
Kategória: Hračky
Le Toy Van - Hrací koberec PLAYMAT - 80x120cm
Tip
Zľava 10% s kódom LETO

Sme na ceste. Úžasná prvá hracia hračka, ktorá prichádza s rozmermi 120 cm x 80 cm.
Veľa vecí na objavovanie pri ceste vrátane hasičskej stanice, garáže, nemocnice, radnice, obytných a komerčných priestorov.
Jeden zo 4 „mojich prvých hracích automatov“ od spoločnosti Le Toy Van, ktoré umožňujú zostavenie obrovskej hernej scény.
Vyrobené z mäkkej plochej polyesterovej tkaniny s protišmykovým latexovým podkladom.
Špongia čistá.

Britská značka Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaisťuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočné detailné spracovanie. Le Toy Van hračky sú ručne maľované. Inšpirovaná detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktoré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. Spoločnosť Le Toy Van bola založená v roku 1995 v anglickom Surrey, ako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktori su pokračovateľmi rodinnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drevených hračiek. Počas posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako 50 krajinách sveta. Všetky hračky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: