Neohodnotené

Le Toy Van - Petilou Vozík s dúhovými kockami

Skvelá hračka pre batoľa nachádzajúce svoje nožičky. Unikátne detské chodítko v tvare mäkkého oblaku so 45 gumovými blokmi z dreva namaľovanými v nádherných dúhových farbách zafarbených vodou. Rainbow Cloud Walker povzbudzuje nových chodcov, aby zostali na nohách. Ikona Overené komunitou

 
 
 
 
 
 
Skladom (> 5 ks)
Značka: Le Toy Van
102,80 €
Kategória: Hračky
k
Doprava zdarma Odporúčame
Zľava 10% s kódom LETO

Robustná drevená konštrukcia poskytuje podporu pri rozvíjaní ich sebadôvery, pomáha pri rovnováhe a stabilite, keď sa najmenší naučia chodiť.
Tradičné drevené dúhové bloky sú klasickým a zábavným spôsobom, ako stimulovať psychologické a jemné motorické schopnosti.
Podporuje rozpoznávanie tvarov, rozvíja koordináciu ruka-oko a predstavivosť.
Od veku 12 mesiacov +.
Súčasťou zbierky Petilou od Le Toy Van.

 

Britská značka Le Toy Van vyrába tradičné, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne. Kvalitu hračiek zaisťuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočné detailné spracovanie.
Le Toy Van hračky sú ručne maľované. Inšpirovaná detskou predstavivosťou, je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktoré podporujú plnohodnotný rozvoj detí. Spoločnosť Le Toy Van bola založená v roku 1995 v anglickom Surrey, ako rodinná firma.
Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovateľmi rodinnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drevených hračiek.
Počas posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek.
Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako 50 krajinách sveta.
Všetky hračky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: