Neohodnotené

Le Toy Van - Vozík na kolieskach

Tento nadčasový vozík je ideálny pre chlapcov aj dievčatká. Zbierať, nakladať a prepravovať hračky po celom dome bude veľká zábava. Tento robustný vozík je vyrobený z udržateľného kaučuku. Možno ho hladko ťahať po podlahách.

Skladom (> 5 ks)
Značka: Le Toy Van
91,40 €
Kategória: Hračky
Le Toy Van - Vozík na kolieskach
Doprava zdarma
Zľava 10% s kódom LETO

Hlavné vlastnosti:
- vyrobené eticky z dreva z ekologicky obhospodarovaných lesov,
- ručne domaľovaný netoxickými farbami.
- Navrhnuté s láskou, aby inšpirovali imaginatívne a sociálne hru detí.

Britská značka Le Toy Van vyrába tradičný, vysoko kvalitné, prémiové drevené hračky v modernom dizajne.
Kvalitu hračiek zaisťuje starostlivý výber prírodných materiálov a výnimočné detailné spracovanie. Le Toy Van hračky sú ručne maľované. Inšpirovaná detskou predstavivosťou je spoločnosť Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovatívne hračky, ktoré podporujú plnohodnotný rozvoj detí.

Spoločnosť Le Toy Van bola založená v roku 1995 v anglickom Surrey, ako rodinná firma. Zakladatelia boli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, ktorí sú pokračovateľmi rodinnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou históriou a skúsenosťami v ručnej výrobe drevených hračiek.

Počas posledných 25 rokov sa spoločnosť Le Toy Van stala dôveryhodným výrobcom drevených hračiek. Ocenené hračky sa teraz predávajú vo viac ako 50 krajinách sveta. Všetky hračky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

 
Ikona Overené komunitou
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: