Neohodnotené

Small Foot - Detské lano na šplhanie

Vyššie a ešte vyššie! Detské šplhacie lano v prírodnom štýle s nášľapnými bodmi, ktoré sú vyrobené z masívneho dreva. Na lane ich nájdete päť, deťom uľahčí šplhanie. Lano má kovové oko pre zavesenie. Či už ho použijete vonku alebo doma, deti si s ním užijú veľa športovej zábavy. Môžete ho napríklad použiť ako vchod do domčeka na strome. Deti si s lanom potrénujú ovládanie tela, rovnováhu a silu.

Skladom (> 5 ks)
32,60 €
Kategória: Hračky
Small Foot - Detské lano na šplhanie
Novinka
Zľava 10% s kódom LETO

Kto vylezie hore najrýchlejšie?
Hlavné vlastnosti :
- Pevné pletené lano.
- Päť nášľapných bodov.
- Prírodný dizajn.

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996.
Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenia CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovanie. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Drevené hračky small foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíja ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

 
Ikona Overené komunitou
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: