Neohodnotené

Small Foot Detský stôl kompaktný Miniwob

V tejto dielni sa toho deje naozaj veľa. S týmto kompaktným stolom v klasických farbách, ktorý je drevený si deti môžu otestovať svoju zručnosť. Deti vám tiež môžu pomôcť so zložením tohto herného stola! Všetko náradie a doplnky môžete do stola uložiť tak, aby nezaberali veľa miesta. V balení 5 kusov náradia a mnoho doplnkov - 1 zverák, 3 perforované drevené pásky, 1 meter, 1 pílka, 2 skrutkovače, 1 kladivo, 5 skrutiek, 5 matiek, 3 drevené klince.

Skladom (> 5 ks)
59 €
Kategória: Hračky

Hlavné vlastnosti: Rozmanitá hra na kompaktnom stole, pekné farby s viditeľným drevom, päť ks dreveného náradia a zverák, deti môžu pomôcť so zložením stola, jednoduché uloženie náradia a doplnkov, pekné detské ilustrácie Miniwob.

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovanie. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky small foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíja ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

 
Ikona Overené komunitou
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: