Neohodnotené

Small Foot Drevená hojdačka Baby Comfort

Táto hojdačka je vyrobená z vysoko kvalitného bukového dreva a slúži pre upokojenie i zábavu milé deti. Štyri drevené opierky dajú dieťaťu istú podperu, tkaná látka sa prispôsobí ich telu a možno o ňu jednoducho starať. Hojdačka rastie s deťmi! Sedačku môžete zmenšiť vložením vankúša, čo je ideálne pre deti od 18. mesiaca veku. Neskôr môžete vankúš odobrať. Jednoduchá, moderná hojdačka má jemne farebný dizajn a hodí sa tak do každého interiéru. Vopred zmontovaná hojdačka má tiež nastaviteľná laná a kovové krúžky pre zavesenie, rovnako ako karabíny.

Skladom (> 5 ks)
43,10 € –10 % 38,90 €
Kategória: Hračky
Small Foot Drevená hojdačka Baby Comfort
Akcia
43,10 € –10 %
Zľava 10% s kódom LETO

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996.
Všetky drevené hračky značky small foot majú označenia CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovanie. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Drevené hračky small foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíja ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

 
Ikona Overené komunitou
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: