Neohodnotené

Small Foot Hojdačka Nest XL

Extra veľká porcia zábavy, to Vás čaká s hojdačkou Nest XL vyrobenou z odolného materiálu. Na túto hojdačku sa vďaka jej veľkosti vojdú dve deti. Vďaka závesným lanám je tiež zabezpečená bezpečnosť detí či už sa hojdajú vo vnútri či vonku. Hojdačka je vode-odolná a dá sa prispôsobiť výške Vášho dieťaťa.

Skladom (> 5 ks)
68,10 €
Kategória: Hračky
Small Foot Hojdačka Nest XL
Doprava zdarma
Zľava 10% s kódom LETO

 Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky small foot majú označenia CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí.

Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovanie. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Drevené hračky small foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíja ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

 
Ikona Overené komunitou
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: