Neohodnotené

Small Foot Nákupný vozík Trend

Hurá na nákupy! Tento nákupný vozík ponúka dostatok miesta pre najvýznamnejšie potraviny z obchodov. Ergonomicky tvarované úchytky a gumové kolesá umožňujú deťom ľahko posúvať vozík cez detskú izbu. Otvory v koši sú dostatočne veľké, aby sa nestratili žiadne predmety.
Tento nákupný spoločník trénuje sociálnej interakcie pri hraní s inými deťmi a pomáha im ďalej rozvíjať svoje hovorené zručnosti.
Fantáziou naplnená hra - zábava s učením!

Skladom (> 5 ks)
49,40 €
Kategória: Hračky
Small Foot Nákupný vozík Trend
Novinka
Zľava 10% s kódom LETO

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996.
Všetky drevené hračky značky small foot majú označenia CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71.
Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovanie. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Drevené hračky small foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíja ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

 
Ikona Overené komunitou
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: